Zapisałeś się do Windows Insider? Oblej się zimną wodą

Pamiętacie tę zabawną akcję wirusową, w której trzeba było się oblać wodą i wpłacić niewielką kwotę fundacji zajmującej się pomocą/badaniami nad stwardnieniem zanikowym bocznym? Microsoft chce ją wskrzesić.

Stowarzyszenie ALS, dzięki któremu akcja ta zyskała rozgłos ogłosiła, że w tym roku ponownie spróbuje podbić serca (i wiadra z lodowatą wodą) internautów. Microsoft zdecydował się nieco ruszyć całą akcję „po swojemu”. Po tym, jak CEO Microsoftu, Satya Nadella został nominowany ponownie przez Steve’a Gleasona – byłego gracza NFL, u którego zdiagnozowano stwardnienie zanikowe boczne, Nadella zdecydował się na nietypowe podanie dalej tego wyzwania. Otóż zaapelował on do wszystkich 6 milionów członków programów Windows Insider, aby również… oblali się wodą. Kilku z Was na pewno zapisało się do programu Windows Insider, zatem do dzieła.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.