Acer Jade Primo: smartfon i kieszonkowy pecet w jednym!

Tegoroczne Targi IFA wystartowały. Jedną z pierwszych firm, która zaprezentowała swoje najnowsze gadżety jest Acer i jego telefon z Windows 10 Mobile: Acer Jade Primo. Z tą słuchawką w kieszeni możecie zapomnieć o zabieraniu ze sobą komputera.

Acer Jade Primo obsługuje bowiem nową obsługę Microsoftu o nazwie Phone Continuum. Dzięki tej funkcji, po podłączeniu do telefonu myszy, klawiatury i monitora, otrzymujemy pełnoprawny komputer z Windows 10.

Dzięki parametrom Jade Primo, otrzymujemy dodatkowo dość szybki komputer: Qualcomm Snapdragon 808, 4GB pamięci RAM, 5,5-calowy wyświetlacz AMOLED i tylni aparat z matrycą 21mpx robią wrażenie. Do tego przypomnijmy, że firma Acer produkuje nie tylko telefony – oznacza to, że już wkrótce na rynek trafią akcesoria (myszy, monitory, klawiatury) produkowane z myślą o Continuum – być może już wkrótce, wszystkie te peryferia będziemy mogli podłączyć do telefonów z Windows 10 Mobile bezprzewodowo.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.