Google zapowiada konferencję prasową

29 września w San Francisco odbędzie się konferencja prasowa poświęcona najnowszemu Androidowi Marshmallow. Czego jeszcze możemy się po niej spodziewać?

Spodziewamy się przede wszystkim oficjalnych zapowiedzi dwóch Nexusów, o których wcześniej zawrzało w sieci. Nexus 5X od LG ma posiadać 5,2-calowy ekran Full HD, procesor Snapdragon 808, 2 GB pamięci RAM, 12-megapikselowy aparat oraz czytnik linii papilarnych.

Drugą słuchawką wyposażoną w Androida Marshmallow ma być rzekomo Nexus 6P przygotowany przez Huawei. Smartfon ten ma posiadać nieco większy, bo 5,6-calowy ekran QHD, Snapdragona 810 oraz 3 GB RAM-u.

Dzisiejsze nieoficjalne źródła mówią też o nowej wersji Chromecasta, który swoim kształtem zacznie przypominać… patelnię (obrazek powyżej). Zmiana designu i jeszcze dodanie kolejnych wersji kolorystycznych wydają się dziwnym krokiem, zwłaszcza, że urządzenie to jest najczęściej chowane za telewizorem. Wszystkiego dowiemy się jednak już za 9 dni podczas konferencji Google.

0
Źródło: gsmarena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.