LG Class już oficjalnie

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami LG zaprezentował dziś nowy smartfon, który charakteryzuje się metalową obudową i raczej przeciętną specyfikacją.

Większość przecieków z poprzedniego tygodnia się potwierdziła. LG Class pracuje pod kontrolą czterordzeniowego Snapdragona o częstotliwości 1,2 GHz oraz 2 GB RAM-u. W porównaniu do wcześniejszych doniesień nie posiada jednak 5,7-calowego ekranu Full HD, a 5-calowy ekran 2,5D o rozdzielczości 720 x 1080 p. Na dane użytkownik znajdzie tu 16 GB miejsca, ale – co interesujące – urządzenie wspiera także karty microSD do pojemności 2 TB.

Z drugiej strony obudowy znajdziemy przyciski do regulacji głośności, oraz aparat główny o rozdzielczości 13 MP z diodą LED. Nie brakuje także dodatkowego aparatu o rozdzielczości 8 MP, akumulatora o pojemności 2050 mAh, łączności LTE i NFC.

LG Class pracuje pod kontrolą Androida 5.1.1, a jego cena została ustalona na poziomie 339 dolarów. Na razie smartfon pojawi się tylko w Korei Południowej – producent nie określił, czy później pojawi się również w innych krajach.

0
Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.