ROG GX860 Buzzard – nowy gryzoń dla graczy

Do grona akcesoriów dla graczy z serii ASUS ROG dołączyła właśnie mysz GX860 Buzzard, która dedykowana jest fanom FPS-ów. Co oferuje czarno-czerwony gryzoń za 259 zł?

Buzzard przede wszystkim posiada dwukierunkową regulację DPI dla obydwu osi. Oznacza to, że po ustawieniu odpowiedniej czułości zarówno osi Y, jak iX, będziemy mogli rozglądać się na boki podczas walki bez ryzyka, że kursor ucieknie nam w górę lub w dół.

Specjalne mikroprzełączniki Omron pod lewym i prawym przyciskiem wspomagają wytrzymałość aż do pięciu milionów kliknięć i umożliwiają wykonanie ich nawet 200-krotnie w ciągu minuty. Mysz posiada laserowy sensor Avago 9800 który pozwala na personalizację ustawień DPI w skali od 50 do 8200.

Buzzard nadaje się dla graczy zarówno prawo jak i leworęcznych. Z myszką dostarczane jest oprogramowanie, które pozwala spersonalizować urządzenie m.in. w zakresie podświetlenia, czułości przycisków, prędkości dwukliku czy częstotliwości odświeżania oraz roli każdego z siedmiu przycisków.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.