Świetny zwiastun Destiny: The Taken King

The Taken King to największy do tej pory dodatek, który zmierza do gry Destiny. W związku z jego premierą zaplanowaną na 15 września studio Activision przygotowało specjalny zwiastun z żywymi aktorami.

Gry aktorskiej nie ma tu może zbyt dużo, ale z pewnością trailer nadrabia przygodowym klimatem science fiction. Zwiastun wyreżyserował Joseph Kosinski znany m.in. z filmu TRON: Legacy. Tłem muzycznym dla trailera jest „Black Dog” zespołu Led Zeppelin.

Fabuła dodatku koncentruje się wokół postaci Oryxa – ojca króla Croty, którego gracze pokonali w pierwszym DLC The Dark Below. Wraz z nowym przeciwnikiem w grze pojawia się nowy wieloosobowy raid, podczas którego odwiedzamy niedostępną wcześniej lokację na potężnym statku agresywnej rasy Hive. Dodatek przynosi też ze sobą trzy subklasy dla każdej z dostępnych w grze archetypów. Oprócz 12 nowych misji gracze otrzymają także 6 nowych map do trybu PvP.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.