Tak będzie wyglądał LG Nexus 5X

Oficjalnie smartfon powinien zostać zapowiedziany na konferencji Google'a, która odbędzie się pod koniec września, ale już teraz możemy zapoznać się z prasowymi renderami telefonu, które właśnie wyciekły do sieci.

Według wcześniejszych plotek nowy Nexus będzie posiadał 5,2-calowy ekran o rozdzielczości Full HD, sześciordzeniowy procesor Snapdragon 808, 3 GB RAM-u, 13-megapikselowy aparat główny, port USB typu C oraz baterię o pojemności 2700 mAh. Całość ma pracować w oparciu o Androida Marshmallow. Nieoficjalne źródła sugerują też dwa modele telefonu – jeden z 16 GB pamięci wewnętrznej (w cenie 399 dolarów) oraz drugi z 32 GB pamięci wewnętrznej (w cenie 499 dolarów).

Rendery prasowe, które ujawnił serwis AndroidPit pozwalają nam zapoznać się z wyglądem telefonu. Widzimy na nich lekko wystający aparat, pod którym znajduje się okrągły skaner linii papilarnych. Z boku umieszczono także podwójną diodę LED. Dzięki fotografii porównującej Nexusa 5X z poprzednim modelem z 2013 roku widzimy, że nowy smartfon będzie zauważalnie cieńszy.

Oficjalne szczegóły poznamy najpewniej 29 września na konferencji Google.

0
Źródło: bgr.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.