UE Boom 2 – głośnik, który możesz wybrudzić i zalać

Mobilnych głośników używamy najczęściej na dworze, a tam możemy spotkać się z różnymi warunkami. Bez względu na to, czy planujesz imprezę nad basenem, czy rowerowy rajd po zabłoconych ścieżkach UE Boom 2 możesz ze sobą zabrać bez żadnych obaw.

UE Boom 2 to nowa wersja cenionego głośnika mobilnego zapewniającego 360-stopniowy dźwięk. Kolorowa „tuba” posiada certyfikat IP67, a zatem jest nie tylko wstrząsoodporna (wytrzyma upadek z wysokości 1,5m), ale też zadziała w wilgotnym środowisku (zanurzenie na głębokość 1 metra do 30 minut). Oprócz dobrego poziomu głośności dźwięku (90 dB) urządzenie zwraca też uwagę świetnym akumulatorem, który pozwala nawet na 15 godzin słuchania muzyki.

UE Boom 2 połączy się ze smartfonami pracującymi na iOS lub Androidzie przy pomocy NFC, Bluetooth lub złącza minijack. Głośnik kosztuje 199 dolarów (około 740 zł).

0
Źródło: Gizmodo.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.