Zostań cyberpunkowym żołnierzem w grze Ghost in The Shell

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex – First Assault Online jest grą opartą na znanej mandze Shirowa Masamunego "The Ghost in the Shell", która stała się jednym z prekursorów gatunku cyberpunk.

Jako elitarni super-żołnierze, gracze będą mogli rozwijać swoje postaci dzięki ulepszeniom zdobywanym w walce. Dodatkowo każdy z bohaterów będzie posiadał specjalne umiejętności wzorowane na oryginalnych postaciach, np. termooptyczny kamuflaż Motoko Kusanagi lub super-wzrok z fokusem na wroga Saito.

Gracze będą opracowywać strategie i formacje w zależności od wyboru jednej z ośmiu początkowo dostępnych postaci, których ciała, bronie i umiejętności mogą być ciągle ulepszane. First Assault posiada funkcję „SkillSync”, dając graczom możliwość wykorzystania umiejętności innych graczy z drużyny w trakcie walki, zwiększając tym samym swoją skuteczność i tworząc zabójczą kombinację w walce.

Gra ukaże się na PC w 2016 roku i będzie oparta na modelu free-to-play. Aby uzyskać szansę na wzięcie udziału w beta-testach, które rozpoczną się już 1 października, należy zarejestrować się pod tym linkiem. Gracze, którzy wezmą w nich udział, będą mogli zarezerwować sobie nick oraz odblokują ekskluzywną skórkę broni.

Źródło: materiały prasowee
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.