4chan znowu troluje feministki

"A gdyby tak nakłonić użytkowników Tumblr do tego, żeby narobili w gacie w imię równości?" - tak zaczął się kolejny żart 4chana, który patrząc po mediach społecznościowych przyjął postać całkiem poważnej kampanii. Przynajmniej na pierwszy rzut oka.

Hasztag #PissForEquality agreguje coraz więcej wpisów z Twittera – niektórzy poznali się na tym, że to kolejny obleśny żart 4chana, niektórzy… potraktowali kampanię zupełnie na poważnie i udostępniają swoje zdjęcia z… przemoczonymi spodniami.

Zmyślona kampania to kolejny żart wymyślony przez użytkowników forum obrazkowego 4chan. Tamtejsze trole wymyśliły sobie, że w ramach solidarności z ofiarami gwałtu należy obsikać sobie spodnie (wybaczcie, ale nie będziemy tego tłumaczyć dokładniej). Zobaczycie – ktoś, kiedyś zbierze te wszystkie zmyślone kampanie, które powstały na 4chanie i napisze na ich podstawie pracę naukową o tym jak łatwo jest manipulować internetowym tłumem. Tym razem na szczęście nie chodzi o to, żeby zniszczyć swojego iPhone’a….

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.