Ile będzie kosztował androidowy BlackBerry Priv?

BlackBerry nie zamierza już inwestować pieniędzy w swój własny system operacyjny. Zamiast tego już niedługo wprowadzi do sprzedaży swój pierwszy telefon z Androidem. A my, na razie z niepotwierdzonych źródeł, wiemy już ile ma kosztować.

Według informatora o pseudonimie Leaksfly, który wsławił się już innymi informacjami które znalazły swoje potwierdzenie w rzeczywistości, BlackBerry Priv z Androidem ma kosztować około 630 dolarów. Nie tak dawno temu dyrektor generalny firmy, John Chen, zapowiadał, że urządzenie będzie wycenione jak każde inne z wysokiej półki. Cena faktycznie jest wysoka, ale nie odstraszająca.

Inni informatorzy, którzy już rzekomo mieli telefon w dłoniach, chwalili go za wyświetlacz i formę (jest ponoć bardzo lekki i cienki), ale też umieszczony w nim 18-megapikselowy aparat ponoć pozostawia nieco do życzenia.

Data premiery BlackBerry Priv pozostaje nieznana.

0
Źródło: gsmarena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.