Majteczki dla smartfonów do kupienia w Japonii

Wiele osób, które były w Japonii, zgodnych jest w opinii, że jest to obecnie jeden z najbardziej "zboczonych" krajów na świecie. Nie wiemy, czy tak jest w rzeczywistości, ale gdy patrzymy na nową serię "akcesoriów" do smartfonów, zaczynamy w to wierzyć.

Jeśli jesteś Japończykiem i wstydzisz, się, że twój smartfon chodzi z bezwstydnie obnażonym portem Micro USB, to istnieje dla ciebie rozwiązanie. A są nim specjalne majty dla smartfonów – w różnych rozmiarach, kolorach, wzorach, w stylistyce damskiej i męskiej.

Majty są tanie, kosztują w przeliczeniu ok. 8 zł i można je – jak to w Japonii – kupić w automatach wypełnionych akcesoriami dla smartfonów. Do wyboru różne kolory i style nadruków, ale także różne „kroje”, począwszy od seksownych stringów, poprzez zwykłe majtki, a na bokserkach skończywszy.

Jeśli spodobał się wam ten pomysł, to dobra informacja jest taka, że po smartfonowe majty nie trzeba od razu lecieć do Tokyo. Można także kupić je online, np. zestaw 7 par (Na każdy dzień tygodnia? Higiena przede wszystkim!) w sklepie J-Box kosztuje równowartość 120 zł.

0
Źródło: odditycentral.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.