Narzędzia asasyna w prawdziwym życiu [wideo]

Premiera najnowszej części serii Assassin's Creed miała miejsce zaledwie trzy dni temu, a pewien konstruktor już stworzył narzędzia, którymi posługuje się główny bohater gry.

Colin Furze to brytyjski pasjonat gadżetów i konstruktor wielu broni i narzędzi znanych z gier wideo. Tym razem na tapetę wziął Assassin’s Creed: Syndicate, w którym główny bohater korzysta z wyrzutni lin oraz – jak przystało na tę serię – ukrytych ostrzy. O ile to drugie narzędzie widzieliśmy już nie raz w prawdziwym życiu, tak wyrzutnia robi spore wrażenie – lina z hakiem nie tylko jest w stanie zaczepić się na wysokości kilku metrów, ale także podciągnąć dorosłego człowieka. Oczywiście całość nie działa tak błyskawicznie jak w grze, ale mimo to efekt jest satysfakcjonujący. Poniżej możecie zobaczyć proces powstawania tego ciekawego narzędzia.

Źródło: Cnet.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.