OnePlus Mini przeszedł certyfikację

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nowy smartfon od chińskiego producenta OnePlus zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku. Urządzenie przeszło już proces certyfikacji w USA i Chinach dzięki czemu znamy jego specyfikację techniczną.

Smartfon, który według wcześniejszych przecieków miał nazywać się OnePlus Mini, oficjalnie otrzymał nazwę OnePlus X. Jego wygląd przedstawia się także inaczej niż na nieoficjalnych renderach – ramka wydaje się grubsza, a aparat nie został umieszczony centralnie z tyłu obudowy.

Z informacji opublikowanych przez obu certyfikatorów wynika, że OnePlus X będzie posiadał wyświetlacz o przekątnej 4,99″, procesor Snapdragon 801 taktowany zegarem o częstotliwości 1,9 GHz, moduł LTE, akumulator o pojemności 2450 mAh oraz aparat główny o rozdzielczości 13 MP oraz złącze microUSB.

Wymiary urządzenia to 139.7 x 55.8 x 6.85 mm, co oznacza, że smartfon nie tylko będzie wąski, ale dość długi. Bliższe szczegóły poznamy pewnie już niebawem – skoro OnePlus X przeszedł już certyfikację, producent nie powinien długo zwlekać przed oficjalną prezentacją swojego smartfona.

0
Źródło: gsmarena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.