Oto pierwsza rekonstrukcja bitwy czołgów w VR!

Wargaming zaprezentował po raz pierwszy materiał wideo w pełnym widoku 360 stopni odwzorowujący bitwę z 1941 roku. W rolach głównych: 4 czołgi, 40 aktorów, artyleria i samoloty myśliwskie.

„Wargaming dzieli się pasją do historii poprzez korzystanie z nowatorskich technologii,” powiedział Tracy Spaight, dyrektor projektów specjalnych w Wargaming. „Odwzorowanie bitwy czołgów w pełnym widoku 360 stopni z takimi ikonami jak T-34 i Panzer III przybliży przeszłość jak nigdy do tej pory.”

Wcześniej w tym roku, Wargaming i globalny fenomen World of Tanks na PC w partnerstwie z firmą Google oraz Muzeum Czołgów w Bowington, zaprezentowały serię 5 filmów o nazwie „Virtually Inside the Tanks„, dzięki którym można podziwiać tak sławne jednostki jak M4 Sherman z filmu „FURY” („Furia”) w trójwymiarze, tak jakby się w nich było, pod dowolnym kątem, z dowolnego ujęcia.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.