Photoshop Fix przyda się nie tylko fanom selfie

O tym jak działa Photoshop Fix mogliśmy się już przekonać na wrześniowej konferencji Apple. Dziś aplikacja została udostępniona na iPhone'ach i iPadach.

Jeśli szukacie naprawdę mocnego narzędzia do edycji zdjęć na iPadach czy iPhone’ach to właśnie je znaleźliście. Możliwości Photoshopa Fix są spore. Oprócz standardowej edycji parametrów takich jak kontrast, jasność czy saturacja, znajdziemy tu także ciekawsze opcje, jak np. Spot Healing, czyli wycinanie niechcianych obiektów z tła, czy Liquify, który pozwala zaznaczyć część twarzy, a następnie zmienić jej rozmiar czy kształt (fot. powyżej ilustruje chociażby uniesienie kącików ust modelki). Ta ostatnia funkcja z pewnością przypadnie do gustu fanom selfie.

Nie brakuje rzecz jasna pracy na warstwach oraz eksportu do pliku PSD, a także integracji z Adobe Creative Cloud. Photoshop Fix jest już dostępny na urządzeniach Apple bezpłatnie – wystarczy posiadać Adobe ID, które także jest bezpłatne (wymaga jedynie rejestracji). Wkrótce powinna pojawić się także wersja na Androidy.

0
Źródło: Gizmodo.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.