Potężna aktualizacja Wiedźmina 3 już dzisiaj

Po pięciu miesiącach od premiery trzeciej części Wiedźmina, studio CD Projekt RED dalej pracuje nad udoskonaleniem wydajności gry. Dzisiaj gracze będą mogli pobrać kolejną, dość masywną łatkę.

Patch 1.10 będzie dostępny dzisiaj na wszystkich platformach. Posiadacze Xbox One i PS4 powinni przygotować 15 GB wolnego miejsca na dysku, natomiast użytkownikom PC wystarczą od 6 do 15 GB w zależności od platformy dystrybucyjnej.

Aktualizacja naprawia drobne błędy w zadaniach, podnosi stabilność gry, optymalizuje balans gry na poziomie „Droga ku zagładzie”, likwiduje krytyczne błędy dla kart AMD Radeon R9 285 i Nvidia GeForce GTX 980. Po łatce możemy także spodziewać się ulepszonej oprawy wizualnej – bardziej szczegółowych teksturach niektórych budynków w Novigradzie, likwidacji problemów z animacją Płotki, dodano kręgi na wodzie, czy poprawiono wygląd krwii na ciałach wrogów. Zmian jest ponad 150 i o nich wszystkich informuje dokument, który można obejrzeć pod tym linkiem.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.