Rise of the Tomb Raider już gotowy!

Prace nad najnowszą odsłoną gry z serii Tomb Raider zostały już ukończone. Gra pojawi się w sklepach za nieco ponad miesiąc i będzie bezpośrednią kontynuacją poprzedniej, wydanej w 2013 roku gry. Gra pojawi się na konsolach Xbox 10 listopada. Na innych platformach pojawi się za rok.

Z przyjemnością informujemy, że gracze będą mogli już wkrótce zagrać w grę Rise of the Tomb Raider. Gra pojawi się w sprzedaży 10 listopada. Całe studio pracujące nad grą traktowało ulepszenie uwielbianej przez miliony graczy poprzedniej części jako wyzwanie i wydaje nam się, że stworzyliśmy sequela wartego poprzedniej gry. Po zakończeniu prac nad grą jesteśmy niesamowicie podekscytowani możliwością podzielenia się tym kolejnym niesamowitym rozdziałem wędrówki Lary, która ewoluuje by stać się ikoną przygody i akcji i z czasem akceptuje swoje przeznaczenia, by stać się Tomb Raiderem (przeszukiwaczem grobowców) — czytamy w oświadczeniu Darrella Gallaghera, szefa produkcji studia Crystal Dynamics.

Gra przez rok dostępna będzie wyłącznie na konsolach Xbox One i Xbox 360. Po tym czasie powinna pojawić się odsłona również dla Windows i dla PlayStation 4.

0
Źródło: Crystal Dynamics
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.