Roccat Kova – 7000 DPI w przystępnej cenie

Nowy model o symetrycznej budowie został wyposażony w sensor optyczny najnowszej generacji, Pro-Optic R6 z natywnym DPI na poziomie 3500 oraz trybem Overdrive, dzięki któremu DPI wyniesie aż 7000. Światowa premiera zaplanowana jest na 17 listopada br., a sugerowana cena myszy wynosić będzie 249 zł.

W środku myszy znalazł się potężny procesor Turbo Core V2 32-bit ARM MCU, dzięki któremu możliwe było zastosowanie funkcji Overdrive, która podwaja dostępną skalę DPI do 7000. Użytkownicy mogą wybrać także spośród 16.8 miliona kolorów w dwustrefowym podświetleniu, znajdującym się na rolce.

Dwa dodatkowe przyciski Smart Cast umieszczono obok standardowego prawego i lewego przycisku myszy – w sumie urządzenie posiada 12 przycisków oraz rolkę. Dzięki charakterystycznej dla produktów ROCCAT technologii Easy-Shift[+] użytkownicy mogą zdublować programowalne przyciski i przypisać im aż 22 różne funkcje jednocześnie w darmowym oprogramowaniu Swarm. Myszka jest kompatybilna z systemami Windows 7, 8 i 10. Więcej szczegółów można sprawdzić na stronie producenta.

Mysz ROCCAT Kova będzie dostępna w polskich sklepach wraz z premierą światową, zaplanowaną na 17 listopada bieżącego roku. Sugerowana cena wyniesie 249 zł, a na półki trafią egzemplarze w kolorze białym i czarnym.

Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.