Ruszyły beta-testy Star Wars Battlefront

Właśnie rozpoczęły się otwarte testy nieukończonej jeszcze gry Star Wars Battlefront na wszystkich trzech popularnych platformach: PC z Windows, Xbox One i PlayStation 4. Czy gra jest tak samo dobra, jak jej odpowiednik sprzed 11 lat?

Wersja beta sieciowej strzelaniny Star Wars Battlefront jest już dostępna dla posiadaczy PC z Windows i usługą Origin, a także dla użytkowników konsol Xbox One i PlayStation 4. Jest ona podzielona na dwa demonstracyjne fragmenty: tryb multiplayer oraz tryb misji dla pojedynczego gracza lub trybu kooperacji. Pierwszy z nich udostępnia do testów dwie mapy (w tym jedną z maszynami kroczącymi).

Poprzednie edycje gry sprzed ponad dekady cieszyły się olbrzymią popularnością z uwagi na różnorodność rozgrywki (mogliśmy się wcielać zarówno w żołnierza, jak i pilota gwiezdnego myśliwca) i misji. Wielu graczy wyraża niepokój, że nowa gra zapowiada się na zauważalnie mniej rozbudowaną.

Na razie jednak ciężko to ocenić po małym fragmencie nieukończonej gry. Testy potrwają do końca weekendu, do których was zapraszamy. Gra pojawi się w sklepach 17 listopada, a trzy tygodnie po premierze pojawi się do niej pierwszy dodatek.

0
Źródło: Electronic Arts
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.