Ruszyły prace nad drugą dużą aktualizacją dla Windows 10

Już w przyszłym miesiącu pojawi się pierwsza duża aktualizacja dla Windows 10. Microsoft jednak nie marnuje czasu i już pracuje nad kolejną, która ma pojawić się w przyszłym roku.

Microsoft już w kwietniu rozpoczął projektowanie drugiej ważnej aktualizacji dla Windows 10. Teraz zaczął zamieniać projekt w kod programistyczny. Aktualizacja nosi nazwę tymczasową „Redstone” i ma być znacznie istotniejsza od tej zaplanowanej na przyszły miesiąc. Jest ponoć na tyle obszerna, że w przypadku „starego Microsoftu” byłaby nową wersją Windows. W przypadku Windows 10 będzie ona, rzecz jasna, darmowa.

Na razie nie wiemy co „Redstone” ma zawierać. Wiemy tylko, że ma pojawić się dopiero w przyszłym roku. Ponoć będzie podzielona na dwie aktualizacje, choć nie jesteśmy pewni dlaczego. Jak zawsze jako pierwsi otrzymają ją testerzy powiązani z programem Windows Insider.

0
Źródło: WinBeta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.