Smartfon z akumulatorem o pojemności 6000 mAh

Chińscy producenci nie boją się wprowadzać na rynek smartfonów z oszałamiającymi pod względem pojemności akumulatorami. K6000 zapewni nie tylko długi czas pracy, ale także pozwoli się szybko naładować.

Już 5 minut ładowania pozwolić ma bowiem na 5 godzin rozmowy w sieci 2G. Naładowany do pełni telefon ma natomiast wytrzymać aż 10 dni bez ładowania przy zachowaniu oszczędnego trybu energii lub do 40 dni w trybie czuwania. Dodatkowo nadmiar energii zawsze będziemy mogli spożytkować podłączając do smartfona inne urządzenie przenośne, gdyż K6000 wspiera funkcję powerbanku.

Niestety Oukitel nie zdradził pozostałych szczegółów dotyczących specyfikacji technicznej. Nie wiemy także kiedy smartfon pojawi się na rynku, ani w jakiej cenie. Do ciekawostek zaliczyć na pewno jednak można fakt, że producent pracuje też nad modelem o nazwie K10000, która sugeruje, że smartfon ten może posiadać jeszcze większy, bo liczący aż 10 000 mAh akumulator!

0
Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.