Wiedźmin 3: Serca z Kamienia na zwiastunie premierowym

Niektórzy rodzą się potworami, inni się nimi stają. W pierwszym fabularnym dodatku do Wiedźmina 3 będziemy musieli zmierzyć się z przywódcą zbójnickiej bandy, który w tajemniczy sposób posiadł dar nieśmiertelności.

CD Projekt Red pochwalił się właśnie premierowym zwiastunem dodatku, który oficjalnie zadebiutuje na wszystkich platformach 13 października (ostrzegamy, że zawiera on lekkie spoilery). „Serca z Kamienia” to 10-godzinna opowieść, w której Geralt będzie musiał zmierzyć się z „najgorszym z ludzi”, Olgierdem von Everecem. Wiedźmin spotka tu także starych przyjaciół i będzie mógł wdać się w nowe opcje romansowe oraz zapolować na nowe potwory. Teren przygody obejmie ziemie Velen i Oxenfurt.

Dodatek w wersji cyfrowej można zamówić m.in. na stronie CDP.pl w cenie 33,99 zł. Drugie, obszerniejsze DLC – „Krew i wino” pojawi się w sprzedaży w przyszłym roku.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.