Zdjęcia Google odnoszą sukces

Google powoli wygasza swoją sieć Google+, a najlepsze jej elementy wydziela, tworząc nowe usługi. Jedną z nich są Zdjęcia Google. I wygląda na to, że znalazły uznanie wśród użytkowników.

Google właśnie pochwalił się pierwszymi statystykami usługi Zdjęcia. Trzeba przyznać, że robią wrażenie. Usługa ma już sto milionów aktywnych użytkowników. Z tej okazji Google przygotował też na swoim blogu kilka humorystycznych analiz. Okazuje się, na przykład, że drugim najpopularniejszym tematem zdjęć jest żywność, najchętniej fotografowanym zwierzęciem jest pies, a najpopularniejszym miastem Paryż.

Zdjęcia Google w swojej podstawowej wersji są darmowe. Obsługiwane są za pomocą aplikacji dla Androida, iOS-a oraz przeglądarki internetowej. Usługa ma nieograniczoną pojemność dla zdjęć poddanych kompresji i 15 GB dla tych zapisanych w oryginalnym rozmiarze. Można też, za opłatą, powiększyć przestrzeń dyskową.

0
Źródło: Google
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.