Znudziły Ci się czarne klawiatury?

Isku FX White to długo wyczekiwana przez fanów biała wersja membranowej klawiatury dla graczy. Model jest już dostępny w polskich sklepach w cenie 459 zł.

Oprócz białej obudowy Isku FX White wyróżnia też specjalny system podświetlenia zaprojektowany przy współpracy z Alienware. AlienFX zapewnia odpowiednie efekty świetlne, które mogą odzwierciedlać aktualną sytuację w grze np. poziom paska energii bohatera. Do dyspozycji gracza jest (16.8 miliona barw do wyboru) o 6 poziomach jasności.

Technologia ROCCAT Talk pozwala klawiaturze Isku FX White komunikować się z serią myszy dla graczy ROCCAT. Dzięki temu użytkownik może w szybki i łatwy sposób uruchamiać za pomocą klawiatury makro przypisane do poszczególnych przycisków myszy. Funkcja Easy-Aim przypadnie do gustu fanom gier typu FPS – poprzez zastosowanie specjalnej technologii, celność i precyzja gracza jest wspomagana sprzętowo przez mysz.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.