9000mAh – taką baterią może się pochwalić pewien chiński smartfon

Jeśli toporny design smartfona i licha specyfikacja techniczna nie jest dla Was przeszkodą i poszukujecie słuchawki, która będzie po prostu działała kilkukrotnie dłużej niż konkurencyjne modele model EX1 z pewnością Was zaciekawi.

W czerwcu jeden z chińskich producentów – Oukitel – pokazał zdjęcie niedziałającego jeszcze prototypu smartfona o pojemności 10 000 mAh. Już wówczas oczywiste było, że słuchawki o tej pojemności będą wizualnie odstawać od współczesnych trendów. Zanim Oukitel wprowadził na rynek swój model, inny producent – MACOOX- zaprezentował słuchawkę o nieco mniejszej, ale w dalszym ciągu zatrważająco dużej pojemności.

EX1 pozwoli na kilka dni pracy na jednym ładowaniu. Oprócz baterii o pojemności 9000 mAh niestety nie znajdziemy tu innych interesujących podzespołów. Pod 4,5-calowym ekranem (rozdzielczość nieznana) telefon skrywa czterordzeniowy, nieokreślony procesor, 1 GB RAM-u, 8 GB pamięci wewnętrznej i dwa aparaty – o rozdzielczości 8MP i 2 MP. Jak widać na załączonym zdjęciu EX1 przypomina bardziej powerbank niż smartfon – w najgrubszym miejscu mierzy aż 15mm.

0
Źródło: gsmarena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.