Beyond: Dwie Dusze zmierza na PS4

U schyłku swojej generacji PS3 doczekała się gier wyciskających ostatnie soki z jej możliwości technicznych. Beyond: Dwie Dusze, wielki przebój studia Quantic Dream, był jedną z najpiękniejszych gier na konsolę Sony. Zobaczcie jak prezentuje się w zremasterowanej wersji.

Zazwyczaj zremasterowane gry posiadają tylko podniesioną rozdzielczość i tryb fotograficzny, który pozwala zatrzymać akcję na ekranie i cieszyć się niedostrzegalnymi wcześniej szczegółami. Beyond: Dwie Dusze to nie tylko tekstury w wyżej rozdzielczości, ale też inna gra świateł, realistyczniejsze wybuchy i bardziej szczegółowe lokacje.

Ponadto wykorzystane zostaną opcje DualShocka 4, a przy zakończeniu poznamy wybory innych graczy. Dodatkowo na życzenie fanów zwiększono trudność w sekwencjach QTE, a rozpoczynając grę będzie można wybrać chronologiczną kolejność przedstawionych epizodów z życia bohaterki. Gra zawierać będzie także DLC „Enhanced Experiments”.

Beyond: Dwie Dusze pojawi się w sprzedaży na PS4 już 24 listopada w cenie 29,99 dolarów. 1 marca 2016 roku na konsoli PS4 pojawi się zremasterowany kolejny przebój studia Quantic Dream – Heavy Rain.

0
Źródło: Playstation
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.