Do Galaxy S7 ma wrócić istotna funkcjonalność

Telefony Galaxy S6 i Galasy S6 Edge występują w kilku odmianach, różniących się ceną i ilością dostępnej pamięci masowej. Niestety, nie możemy w nich, jak zawsze do tej pory, rozszerzać samodzielnie za pomocą karty microSD. To na szczęście ponoć jednorazowy wybryk Samsunga.

Telefony Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge dostępne są w 32-, 64- i 128-gigabajtowych wersjach. Niestety, nie możemy w łatwy sposób modyfikować ich pamięci za pomocą kart microSD. Jednak jak donosi redakcja HDBlog.it, powołując się na własne źródła, Samsung Galaxy S7 przywróci tę możliwość i zaoferuje użytkownikom, tak jak poprzednie telefony z tej linii, slot na kartę microSD.

Poza tym, o nowych telefonach za wiele nie wiadomo. Galaxy S7 ma mieć rzekomo 5,2-calowy wyświetlacz, a Galaxy S7 Edge 5,7-calowy z zakrzywionymi krawędziami. Oba też mają być napędzane przez procesor Snapdragon 820.

0
Źródło: SamMobile
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.