Dronem z Amazonu paczkę do domu

Amazon jest naprawdę podekscytowany programem Prime Air - systemem dostaw przyszłości od, zaprojektowanym by dostarczać zamówienia do jego klientów w 30 min lub krócej za pomocą małych, bezzałogowych maszyn powietrznych, znanych również jako drony.

Prime Air ma wielki potencjał do tego, by rozszerzyć zakres oferowanych przez Amazon usług, które już dziś świadczy milionom klientów zapewniając błyskawiczne dostawy zamówionych paczek, a także zwiększyć bezpieczeństwo i wydajność systemu transportu. Wdrożenie Prime Air zajmie jeszcze trochę czasu, ale Amazon wprowadzi go, gdy tylko otrzyma wsparcie regulatorów, potrzebne do wdrożenia jego wizji.

Zanim to nastąpi, zobaczcie dlaczego nie warto złościć się na psa i jak spowodowane przez niego problemy, może rozwiązać dron programu Prime Air. Opowie wam o tym Jeremy Clarkson. Warto dodać, że Clarkson, Hammond i May, a więc legendarni dziennikarze Top Gear, będą występować w programie motoryzacyjnym wyprodukowanym właśnie przez Amazon.

0
Źródło: Amazon
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.