Fani Fallouta mogą już pobrać aplikację na smartfony

Premiera czwartej części Fallouta dopiero za 5 dni, ale twórcy już dzisiaj udostępnili aplikację towarzyszącą grze. Do czego się ona przydaje?

Aktualnie – do niczego, prócz zaznajomienia się z interfejsem. Aplikacja na razie pozwala tylko na odpalenie wersji demonstracyjnej – na jej pełne możliwości musimy poczekać do dnia premiery, kiedy to możliwe będzie zintegrowanie oprogramowania z grą Fallout 4 dostępną na konsolach nowej generacji i komputerach PC.

Fallout Pip-Boy będzie pozwalał na kontrolowanie statystyk i perków naszego bohatera, zarządzanie ekipunkiem z podziałem na odpowiednie kategorie, przeglądanie zadań i schematów, oglądanie mapy i słuchaniu wybranej stacji radiowej z uniwersum gry. Dodatkowo w aplikacji zagrać będzie można w mini-gry zdobywane w trakcie rozgrywki (w demie dostępna jest jedna – Atomic Command. Wszystko utrzymane jest w charakterystycznym, zielono-czarnym stylu. Aplikację można pobrać dla smartfonów z systemami iOS i Android. [Aktualizacja – aplikacja jest też dostępna na Windows Phone]
0
Źródło: Googleplay
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.