Google Chrome ma niespodziankę dla fanów Gwiezdnych Wojen

Jak widać Disney nie uznaje jakichkolwiek kompromisów, jeśli chodzi o Przebudzenie Mocy - najnowszą część Gwiezdnych Wojen, do premiery której został niecały miesiąc.

Po wczorajszych „efektach specjalnych” udostępnionych dla użytkowników usług sieciowych Google, które zmieniają ich wygląd w taki sposób, aby nawiązywały do Gwiezdnych Wojen (najbardziej podobają nam się chyba dźwięki mieczy świetlnych na YouTube), dzisiejsza niespodzianka dotyczy internetowej przeglądarki Google.

Jeśli korzystacie z Chrome’a, wyszukajcie z poziomu paska adresu następującą frazę: a long time ago in a galaxy far far away i zobaczcie co się stanie. Ot, taki easter egg, jak to mówią na zachodzie.

Szkoda, że żaden programista Google nie pokusił się o przeniesienie tekstowej wersji Nowej Nadziei, którą możecie obejrzeć logując się za pomocą dowolnego klienta telnet/ssh z adresem:

towel.blinkenlights.nl

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.