Hitman 2 za darmo do pobrania!

Do końca weekendu możecie bezpłatnie pobrać sequel doskonałej gry akcji z 2002 roku. Jeśli nigdy nie mieliście okazji wcielić się w płatnego zabójcę - teraz nadarza się ku temu odpowiednia chwila.

Oczywiście gra po tylu latach znacznie odbiega od współczesnych standardów, ale fani skradanek i gier akcji z pewnością powinni posiadać ją w swojej biblioteczce. Z okazji 15 urodzin serii wydawca zdecydował się udostępnić grę bezpłatnie. Jedynym wymaganiem jest posiadanie aktywnego konta w sklepie Square Enix (rejestracja jest darmowa).

Po założeniu konta wystarczy przejść pod TEN LINK, wybrać opcję BUY NOW, a w polu „Use a coupon code with this item” wpisać hasło: FreeSilentAssassin. Po zatwierdzeniu zamówienia („Submit Order”) będziecie mogli pobrać grę bez żadnych opłat.

W marcu 2016 roku na komputerach PC i konsolach nowej generacji pojawi się szósta część serii zatytułowana: „Hitman”. Po raz pierwszy w historii gra nie zostanie od razu wydana w całości, ale częściowo – początkowo gracze otrzymają dostęp do kilku misji fabularnych i 3 map sieciowych. Reszta materiałów będzie stopniowo dodawana w przyszłości.

0
Źródło: Polygon.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.