HTC One X9: nowy, mocny okręt flagowy

Jeśli pochodzący z chińskich serwisów internetowych przeciek okaże się prawdziwy, nowy topowy smartfon firmy HTC oferować będzie naprawdę imponującą specyfikację techniczną.

Według przecieków, HTC One X9 (nazwa kodowa E56)wyposażony będzie w ekran o rozdzielczości Quad HD i procesor Qualcomm Snapdragon 820, wspomagany przez aż 4 GB pamięci RAM. Do tego imponująco obszerna wbudowana pamięć (64 GB lub 128 GB) i równie imponująca pojemność akumulatora – 3500 mAh.

Główny aparat telefonu, umieszczony na tylnej ściance, ma mieć rozdzielczość 23 mln pikseli, zaś przedni – 4 mln pikseli. Na przedniej ściance znajdzie się też miejsce na głośniczki stereo z certyfikatem BoomSound.

Oczywiście nie wiemy jeszcze, czy informacje podane przez chińskie źródła są prawdziwe. Na pewno za to są dosyć szczegółowe, bo znana jest nawet cena nowego smartfona HTC – około 470 dolarów.

0
Źródło: weibo.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.