Kiro – modularny gryzoń od ROCCAT

Coraz większym zainteresowaniem wśród graczy cieszą się modularne myszki, które dzięki wymiennym częścią pozwalają dopasować swój kształt do dłoni i preferencji użytkownika. ROCCAT właśnie przedstawił nowe urządzenie z tej dziedziny.

Do przewodowej myszy Kiro dołączono 4 wymienne, boczne części – z dwoma przyciskami oraz płaskie. Obudowa została wykonana z przyjemnego tworzywa, które neutralizuje pocenie się dłoni. W środku znajdziemy przełączniki marki OMRON, rolkę 2D Titan Wheel oraz sensor Pro-Optic R2 z natywnym DPI na poziomie 2000, które dzięki funkcji Overdrive można podwoić do 4000. Darmowe oprogramowanie Swarm pozwoli na zmianę koloru i trybu podświetlenia w Kiro. Użytkownicy mają do wyboru 16.8 miliona barw.

Roccat Kiro zadebiutuje 27 listopada br. w cenie 219 zł. Więcej informacji o urządzeniu można znaleźć na stronie producenta.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.