LG Lucky – smartfon za mniej niż 10 dolarów

Każdy z większych producentów ma w swojej ofercie przynajmniej jeden smartfon, który może pochwalić się niską ceną. W końcu - nie wszyscy potrzebują flagowców z górnej półki. Duża ilość takich telefonów kierowana jest do krajów rozwijających się, ale tym razem LG wypuścił model dla amerykańskiej sieci sklepów Walmart.

LG Lucky LG16 nabędziemy przy kasie w Walmarcie za jedyne $9.82, czyli w bezpośrednim przeliczeniu 39 zł. Kwota ta wydaje się szalenie mała i – jak łatwo wysnuć wniosek – znajdziemy tu podzespoły z najniższej półki.

Pod 3,8-calowym ekranem dotykowym o rozdzielczości 320×480 pikseli znajdziemy dwurdzeniowy procesor Snapdragon 200 taktowany zegarem o częstotliwości 1,2 GHz, 512 MB RAM-u, 4 GB pamięci wewnętrznej z opcją rozszerzenia kartami microSD, moduł Bluetooth 4.0, WiFi, akumulator o pojemności 1540 mAh, a nawet 3-megapikselowy aparat. Całość pracuje pod kontrolą Androida 4.4. Kitkat. Za takie pieniądze chyba ze świecą musielibyśmy szukać smartfona o podobnej funkcjonalności. Jako telefon zapasowy moim zdaniem w zupełności spełniłby swoje zadanie – tym bardziej, że mógłby spokojnie zaspokoić podstawowe potrzeby użytkownika.

0
Źródło: Talkandroid.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.