LG Zero już w Polsce

Od dzisiaj w sieci sklepów Media Expert zakupić można LG Zero (na innych rynkach występującego pod nazwą LG Class). Smartfon został wyceniony na 999 zł.

Telefon charakteryzuje się aluminiową obudową o grubości 7,4 mm i 5-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości HD (720 x 1280 p). Za działanie urządzenia odpowiada czterordzeniowy procesor taktowany zegarem o częstotliwości 1,2 GHz z układem graficznym Ardeno 306, który wspiera 1,5 GB RAM-u. Na swoje dane użytkownik znajdzie tu 10 GB wolnego miejsca (z 16 GB), które można rozszerzyć kartami microSD. Innymi słowy – jak na razie średniak.

Nieco lepiej jest w kwestii aparatów. Główny posiada rozdzielczość 13 MP, natomiast dodatkowy 8 MP. Z tego drugiego powinni zatem ucieszyć się fani selfie, tym bardziej, że został on wyposażony w jasny obiektyw (f/2.0) oraz funkcję Long Gesture Shot, która rozpoznaje gesty z odległości nawet 1,5 m.

Oprócz łączności LTE znajdziemy tu także akumulator o pojemności 2050 mAh. LG Zero dostępny jest w kolorach srebrnym i złotym. Od dzisiaj można go nabyć w sieci Media Expert. Do pozostałych sklepów trafi 23 listopada.

0
Źródło: LG
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.