Microsoft nawiązał współpracę z Volvo

Microsoft zaanonsował dzisiaj nawiązanie współpracy ze szwedzkim producentem samochodów Volvo. Gigant z Redmond dzięki swojemu urządzeniu HoloLens chce stworzyć "zupełnie nowe doświadczenie zakupu samochodu".

Idea z punktu widzenia przyszłych klientów jest dosyć prosta. Wyobraźcie sobie, że przychodzicie do jednego z salonów Volvo z zamiarem zakupu samochodu. Sprzedawca uśmiecha się do Was serdecznie i podaje gogle do rozszerzonej rzeczywistości – Microsoft HoloLens, dzięki którym będziecie mogli obejrzeć swoją przyszłą maszynę z każdej strony, wybrać do niej wymarzone dodatki i tak dalej.

Gogle HoloLens nie zagoszczą zbyt szybko w rękach tzw domowych użytkowników ze względu na ich wysoką cenę, jednak Microsoft jak widać ma całkiem niezły plan na spopularyzowanie rozszerzonej rzeczywistości. Współpraca z Volvo to dopiero początek.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.