Mobilny Outlook nadrabia braki względem poprzednika

Użytkownicy Windows Phone mogli łączyć na swoich telefonach kilka skrzynek pocztowych w jeden, spójny widok z podglądem na wszystkie odebrane maile. Z Windows 10 funkcję tę usunięto. Teraz, po proteście użytkowników, ta wraca do klienta pocztowego Microsoftu.

Windows 10 dla telefonów i małych tabletów posiada zupełnie nową wersję Outlooka, która z założenia miała być lepsza od tej dla Windows Phone. Niestety, zabrakło w niej jednej, użytecznej funkcji: zbiorczej skrzynki odbiorczej. To oznaczało, że gdy posiadaliśmy wiele kont pocztowych, musieliśmy w interfejsie aplikacji przełączać się między tymi kontami. Ten problem, na szczęście, znika.

Po aktualizacji, mobilny Outlook na Windows, tak jak wersja dla Windows Phone, potrafi już na życzenie użytkownika scalić skrzynki odbiorcze z wielu kont w jeden, spójny widok. Niestety, ten sam Outlook na dużych tabletach i komputerach PC takiej funkcji już nie posiada. I choć z uwagi na „uniwersalność” aplikacji dla Windows 10 powinniśmy teoretycznie się jej wkrótce spodziewać, tak niewykluczone, że Microsoft stwierdził, że na większych wyświetlaczach funkcja ta nie ma większego sensu.

0
Źródło: WMPoweruser
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.