Nokia C1: wyciekły kolejne rendery fińskiego smartfona

Pamiętacie pierwsze przecieki na temat Nokii C1, które pojawiły się we wrześniu? Wygląda na to, że były autentyczne, chociaż Nokia zdążyła nanieść już pewne poprawki do swojego projektu.

Na powyższym renderze widać oczywiście cztery różne opcje kolorystyczne, jeśli chodzi o C1. Tak samo, jak we wrześniowym przecieku, w obecnym projekcie zachowały się zaokrąglone rogi telefonu, jednak swoje położenie zmienił tylny aparat, który został przeniesiony ze środkowej pozycji w górny, lewy róg obudowy.

To co jest jednak najciekawsze widzimy na ekranach telefonów, na których widać zarówno Androida, jak i system Windows 10 Mobile. Oczywiście firma Nokia w żaden sposób nie skomentowała najnowszego przecieku, możemy jednak spekulować: czy C1 dostępny będzie w dwóch wersjach, jeśli chodzi o system operacyjny? A może Finowie planują wyposażyć swojego smartfona, który ma być „wielkim powrotem”, jeśli chodzi o produkcję telefonów w opcję dual-boot? Jak myślicie?

Pamiętajmy również, że jedyną potwierdzoną informacją (jak na razie) jest to, że Nokia planuje powrócić do produkcji smartfonów w 2016 roku.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.