Nowe słuchawki do PlayStation z funkcją wyciszania hałasu

Już w grudniu do sprzedaży trafi nowy zestaw słuchawkowy dedykowany użytkownikom PS4, PS Vity, smartfonów i tabletów. Słuchawki powinny głównie zainteresować osoby, które często grają w hałasie, który przeszkadza im się skupić - dzięki technologii AudioShield będą bowiem w stanie wyciszyć użytkownika od otoczenia.

Technologia wyciszania hałasu pozwoli zanurzyć się w świecie gry bez względu na rodzaj otoczenia, w którym znajdzie się gracz. Równie dobrze AudioShield można użyć do komfortowego słuchania muzyki. Zestaw słuchawkowy wyposażony jest także w akumulatorek zasilający funkcję wyciszania hałasu, którego ładowanie wystarcza na około 15 godzin.

Urządzenie w zestawie otrzymuje także wymienne wkładki do uszu w rozmiarze małym, średnim i dużym. Zestaw można podłączyć bezpośrednio do kontrolera bezprzewodowego Dualshock 4, a także innych urządzeń wyposażonych w złącze słuchawkowe typu jack. Nie brakuje tu oczywiście mikrofonu do prowadzenia rozmów głosowych, przycisku dzwonienia i regulacji głośności na przewodzie.

Zestaw słuchawkowy pojawi się w sprzedaży już w przyszłym miesiącu w sugerowanej cenie 89,99 Euro (około 381 zł).

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.