Pierwszy Fallout odtworzony na silniku New Vegas

Pierwsza i druga część postapokaliptycznej sagi w dzisiejszych czasach dla wielu graczy może wydawać się już zbyt archaiczna. Dla takich osób grupa moderów od 2 lat przygotowuje ambitny projekt przeniesienia pierwszej części gry na silnik graficzny Fallout: New Vegas.

Modyfikacja przenosi nas z widoku izometrycznego na trójwymiarowy i choć Fallout: New Vegas nie jest najpiękniejszą grą to wizualnie i tak prezentuje się o wiele lepiej niż oryginalna część pierwsza. Walka, sposób prowadzenia dialogów i ogólna mechanika gry będą zaczerpnięte z New Vegas, ale fabuła, potwory i lokalizacje, a także sposób podróżowania (mapa będzie podzielona na wiele mniejszych obszarów) zostanie przeniesiony z oryginału. Powyżej możecie zobaczyć jak prezentuje się modyfikacja Fallout The Story w akcji.

Niestety nie wiadomo kiedy modyfikacja doczeka się swojej premiery. Zainteresowani mogą śledzić postępy prac na stronie projektu i Facebooku.
0
Źródło: VG24/7
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.