Amazon: internetowy dysk bez ograniczeń za 20 zł

Taka promocja skusi niejednego użytkownika. Serwis Amazon przedstawił nową ofertę dla swojego dysku w Chmurze, bez jakiegokolwiek limitu miejsca na dane użytkownika.

Do tej pory cena takiej usługi wynosiła 59,99$ (240 PLN), istniała jeszcze opcja wykupienia nielimitowanej przestrzeni do przechowywania zdjęć za 11,99$ (50 PLN) i były to raczej standardowe ceny za usługi tego typu.

Amazon jednak postanowił powalczyć trochę bardziej o nowych użytkowników i właśnie zaprezentował ofertę, w której za Amazon Cloud Drive z nielimitowaną przestrzenią na dane dowolnego typu zapłacimy… 5 dolarów rocznie, czyli prawie okrągłe 20 PLN.

Podejrzewamy, że oferta dostępna będzie tylko przez krótki okres czasu, więc jeśli szukaliście podobnej usługi, lepiej będzie jeśli szybko podejmiecie decyzję. Roczny dostęp można kupić tutaj: https://www.amazon.com/gp/drive/landing/everything/buy#nav-top

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.