Redmi Note 3 już oficjalnie

Chiński producent znany ze smartfonów wykazujących bardzo dobry stosunek ceny do jakości podzespołów przedstawił następcę swojego flagowca.

Redmi Note 3 największy postęp w stosunku do swojego poprzednika uczynił w kwestii baterii. Nowy akumulator może pochwalić się pojemnością aż 4000 mAh (wcześniej 3060 mAh). Co jeszcze zaoferuje nam smartfon?

Pod 5,5-calowym wyświetlaczem Full HD znajdziemy ośmiordzeniowy procesor Helio X10 (2,2 GHz), który wspierany będzie przez 2 GB RAM-u i 16 GB pamięci wewnętrznej lub 3 GB RAM-u i 32 GB pamięci wewnętrznej. Na pokładzie znajdziemy także dwa aparaty – główny o rozdzielczości 13 MP i dodatkowy o rozdzielczości 5 MP. Nie zabrakło także czytnika linii papilarnych, który odblokuje nam telefon w 0,3 sekundy (po raz pierwszy Xiaomi zdecydowało się na implementację tego rozwiązania).

Smartfon będzie dostępny w sprzedaży od 27 listopada na stronie producenta. Cena jak zwykle jest bardzo przystępna. Za model z 2 GB RAM-u zapłacimy 140 dolarów (560 zł), za 3 GB – 170 dolarów (około 680 zł)

0
Źródło: Ubergizmo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.