Rockstar pracuje nad Read Dead Redemption 2?

Po olbrzymim sukcesie GTA V można było się spodziewać, że studio Rockstar będzie kontynuowało swoją starą i sprawdzoną markę. Najnowsze plotki sugerują jednak, że twórcy zwracają się w stronę swojego innego, równie doskonałego tytułu.

Były pracownik studia, Dany Ross, podczas sesji AMA w serwisie Reddit został zapytany o kolejny tytuł, nad jakim ma pracować Rockstar. Mężczyzna odpowiedział krótko „Really? Dumbass. Really? Two”, co w oczywisty sposób nawiązuje do Red Dead Redemption 2.

Pierwsza część gry została wydana na konsolach PS3 i Xbox 360 w 2010 roku i szybko podbiła serca fanów, okazując się jednocześnie najbardziej dojrzałym tytułem studia Rockstar. Chwalono bogatą historię, klimat westernu i ładne krajobrazy.

Wypowiedź Rossa można by uznać jako żart, gdyby nie fakt, że Take Two Interactive, dystrybutor gier Rockstara, przy konferencji dotyczącej ostatniego raportu finansowego zdradził, że studio pracuje nad kilkoma niezapowiedzianymi jeszcze projektami, z których jeden dotyczy posiadanej marki.

0
Źródło: wccftech.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.