Rusza program Office Insider!

Program Windows Insider, a więc udostępnianie za darmo użytkownikom nieukończonego systemu Windows w zamian za możliwość monitorowania jego pracy celem wykrycia błędów i niedoróbek okazał się wielkim sukcesem. Microsoft wyciągnął więc logiczne wnioski i rozszerzył go na swój sztandarowy produkt.

Office Insider program to nic innego jak publiczne beta-testy pakietu Office. Użytkownicy Office’a, którzy się do niego zapiszą, będą otrzymywać nowe funkcje i aktualizacje zanim te trafią do ogólnego obiegu. W zamian Microsoft oczekuje informacji zwrotnej, a więc zgłoszeń na temat usterek i błędów w udostępnianym oprogramowaniu.

Program Office Insider będzie dostępny dla abonentów Office 365, którzy wykorzystują niekomercyjne edycje pakietu Office. Objęte nim będą aplikacje klienckie dla Windows i Androida, a w przyszłym roku również i te dla OS X. Obejmował będzie aplikacje Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook i Access.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.