Samsung Galaxy A9 będzie miał aż 6-calowy ekran?

Oficjalna premiera Samsunga Galaxy A9 (SM-A9000) jeszcze przed nami, ale wiemy o nim coraz więcej. To będzie duży smartfon, a chyba raczej phablet.

Na jednym z indyjskich portali internauci wyśledzili informacje na temat telefonu o nazwie kodowej SM-A9000, czyli prawdopodobnie właśnie oczekiwanym Galaxy A9. Nie ma ich jednak zbyt wiele, wiadomo tylko, że telefon został zakwalifikowany do grupy urządzeń z ekranami o przekątnej między 5,5 a 6 cali.

Skąd zatem wiadomo, że A9 wyposażony będzie w potężny, 6-calowy ekran, zwłaszcza że według wcześniejszych przecieków, opartych na wynikach z benchmarku Antutu, jego przekątna miała wynosić 5,5 cala? Cóż, jeśli Samsung będzie konsekwentny w rozwoju tej linii smartfonów, to każdy wyższy numer modelu łączyć się będzie z większą przekątną ekranu, zaś istniejący już Galaxy A8 ma 5,7-calowy wyświetlacz. Dlatego 6 cali w przypadku Samsunga Galaxy A9 wydaje się dość prawdopodobne.

0
Źródło: timesnews.co.uk
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.