Słowiański świat w nowej, polskiej grze przygodowej

Artifex Mundi i The House of Fables zabiera gracza w podróż po krainie pełnej mitów i podań ze Środkowo-Wschodniej Europy, gdzie magia czai się na każdym kroku.

Słowiański folklor w Wiedźminie to jedna z głównych zalet gry. Wcześniej polscy producenci nie dostrzegali zalet tkwiących w naszej oryginalnej mitologii. Tym razem temat rodzimego folkloru wykorzystali twórcy znani z ręcznie rysowanych gier przygodowych.

Historia Eventide: Slavic Fable opowie o losach botaniczki, która przybywa do skansenu prowadzonego przez własną babkę, gdzie otrzyma zadanie uratowania niezwykłego Kwiatu Paproci. Na jej drodze stanie tajemniczy łotr Boruta, który zapragnie podbić świat używając drzemiącej w starożytnym parku magii.

Gra zawiera 38 ręcznie malowanych lokacji, inspirowanych słowiańskim folklorem, 43 zagadki i oryginalne sceny z ukrytymi przedmiotami, 25 osiągnięć i dodatkową przygodę, która zawiedzie graczy na poszukiwanie Kwiatu Paproci w Noc Świętojańską.

Gra jest już dostępna w języku angielskim i można ją kupić bezpośrednio na stronie producenta. Z okazji premiery jej cena została obniżona o 20%. Promocja potrwa tydzień.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.