Star Wars: Battlefront z kolejnym zwiastunem z żywymi aktorami

Premiera długo wyczekiwanej strzelanki DICE rozgrywającej się w uniwersum Gwiezdnych Wojen będzie mieć miejsce już za tydzień. Z tej okazji studio wypuściło filmowy zwiastun mający uświadomić nam, że w ten rodzaj gry może zagrać każdy.

Co się dzieje z ludźmi znikającymi z różnych zakątków świata? Oczywiście odbywają międzygalaktyczną podróż do lokacji znanych z nowego Battlefronta. W zwiastunie wzięła udział aktorka Anna Kendrick, którą wcześniej mogliśmy zobaczyć w sadze „Zmierzch”, „Pitch Perfect” i „Into the Woods”.

Na start studio DICE zaoferuje 9 trybów rozgrywki sieciowej, kilka misji dla pojedynczego gracza i tryb zabawy na podzielonym ekranie z drugim graczem. Star Wars: Battlefront zadebiutuje 19 listopada na komputerach PC i konsolach nowej generacji. Użytkownicy Xbox One, którzy opłacają abonament EA Access będą mogli zagrać wcześniej – 12 listopada.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.