Te telefony Samsunga dostaną Androida Marshmallow

Samsung, choć do ideału brakuje mu bardzo wiele, coraz chętniej aktualizuje systemy operacyjne swoich telefonów do najnowszych wersji. A my poznaliśmy właśnie jego plany dotyczące wersji Marshmallow systemu Android.
(źródło: Times News UK)

(źródło: Times News UK)

Jak widać na powyższym skanie dokumentów, potwierdzającym poprzednie doniesienia, najnowsze telefony Samsunga, a więc Note 5 i S6 Edge Plus otrzymają nowego Androida jako pierwsze, bowiem już w przyszłym miesiącu. Kolejne telefony, takie jak S6, S6 Edge, Note 4 i Note Edge otrzymają nowy system na początku przyszłego roku. Niestety, na tym klarowność sytuacji się kończy. Samsung chce bowiem zaktualizować również telefony z linii A i E, ale nie podaje daty ukończenia prac nad aktualizacją.

Listy niestety nie można traktować jako zobowiązanie. To wewnętrzny dokument Samsunga, a nie ogłoszenie dla klientów. Plany producenta w każdej chwili mogą ulec zmianie.

0
Źródło: Times News UK
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.