Uber ruszył w Poznaniu i Wrocławiu

Po Warszawie, Krakowie i Trójmieście, szybko rozwijający się, międzynarodowy startup pośredniczący pomiędzy prywatnymi kierowcami, a pasażerami trafił do kolejnych miast w Polsce.

Kierowcą Ubera może zostać każdy, kto posiada odpowiedni rodzaj samochodu. Nie trzeba przechodzić psychotestów, badań lekarskich ani rejestrować działalności gospodarczej. Wszelkiej płatności dokonuje się bezgotówkowo, za pośrednictwem samej aplikacji. Wygoda korzystania z dobrodziejstw technologii (pasażerowie mogą wybrać odpowiadającego im najbardziej kierowcę, zobaczyć w czasie rzeczywistym gdzie aktualnie znajduje się zamówiony samochód i dowiedzieć się o kosztach trasy jeszcze przed wejściem do samochodu) przyciąga coraz większą rzeszę klientów. Nic dziwnego, że od dzisiaj usługa stała się dostępna w kolejnych miastach Polski – Poznaniu i Wrocławiu.

Do niedzieli każdy klient z powyższych miejscowości może skorzystać z pięciu darmowych przejazdów o wartości do 50 zł. Promocja dodawana jest automatycznie. Aplikację można pobrać na iOS, Windows Phone i Androida.

0
Źródło: Gazetawyborcza.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.